Alfa plam shporet i nxemjes 30 kw

Shitet nga: Shena 02 Shk 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

720 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shporet alfa plam i nxemjes qendrore per hollsi tjera tel 044324058
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim