Brenerin per nxemje qendrore

Shitet nga: xhevat 24 Jan 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes brenerin per nxemje qendrore i ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim