Briner per nxemje

Shitet nga: 044785903 10 Pri 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
briner per shperet te nxemjeve me naft bejm ndrrim i munshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim