Griaq per termo

Shitet nga: tini 01 Shk 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes 6 griaq per termo ngjendje tregullt qmimi 25€ nr045 512 033 kom edhe viber gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim