Instalojm Nxemje Qendrore dhe Uje sjelles.

Shitet nga: Gazmend Rexhepi 12 Pri 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima

Bejm instalimin e Nxemjeve Qendrore si dhe uje sjellsit .
na vizitoni ne - Face book. ju mirpresim. mob; 044 892 571.
Gazi Term - Gjilan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim