Instalojm Nxemje Qendrore dhe Uje sjelles

Shitet nga: Gazmend Rexhepi 21 Pri 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima

Bejm instalimin e nxemjeve qendrore dhe uje sjelles.
Na vizitoni ne f,b- Gazi Term , Gjilan. ju mirpresim.
mob; 044 892 571.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim