KLIMA

Shitet nga: Sabi 04 Tet 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Jan te ardhura nga Zvicrra per hapsira te mdha fabrika,restorante etj.. i kam 4 copa nese osht dikush i interesuar per te gjitha i japim me qmim me te volitshem per me shum info edhe ne viber +37744 154 167 presim blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim