Kalda e nxemjes Vailant me plin 25 KW

Shitet nga: Dani 21 Sht 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kaldaja Vailant e nxemjes me plin 25 KW varet ne mur zen vend sa nji bojler i 80 l. esht kompakte e ka pumpen dhe enen ekspanduese duhet me ju lidh vetem gypat e nxemjes dhe gypi i plinit shum e pershtatshme dhe shpenzime te vogla mundet me nxe nji shtepi prej 150 deri ne 200 m2 i mirpres blersit eventual
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim