Kallda me naft komplet 31kw

Shitet nga: selami 03 Dhj 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
kallda e ardhur nga zvicrra komplet me brener me gjitha lidhset dhe pompat vetem rezervari naftes duhet blehet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim