Kamin

Shitet nga: musa 18 Tet 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes kaminin pa perdor.. esht bler 179 euro etc ..mundeni me pa fakturen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim