Kamin GORENJE

Shitet nga: Besnik Demiri 28 Shk 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamin GORENJE ~ pak i perdorur dhe shume funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim