Kamin ne gjendje shum te mir

Shitet nga: loreta.winx@live.com 02 Sht 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ne gjendje shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim