Kamin pak i perdorur

Shitet nga: shkumbim 02 Sht 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shesim kaminin eshte shte shumi i mir dhe pak i perdoret
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim