Kamin prity me furr

Shitet nga: Visar 31 Tet 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kaminin prity me futr ne gjendje shum te mire vetem dy vite i perdorur
Kamini shitet pa qynka
+37744243900 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim