Kamin shum i mir

Shitet nga: shkumbim 28 Sht 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shesim kaminin shum i mir eshte pak i perdor e heki pershkak qe e kom shti nxemjen plus vin edhe gjyngat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim