Kamin

Shitet nga: xxxx 06 Sht 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR   330 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shum.pak i perdorur me garancion ndrrim me ALFA apo SMEDERE ,shpored
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim