Kamin

Shitet nga: Naim 19 Dhj 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamin i përdorur por në gjendje shumë të mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim