Kamin

Shitet nga: dani 10 Jan 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kamin shum te ruajtur vetem 1 vjet i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim