Kamina

Shitet nga: EroLL Ramadani 10 Mar 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shite kamina komblet qysh shihet ne foto , www.facebook.com/EroLL.Ramadanii
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim