Kamini ne gjendje te mire

Shitet nga: imran 12 Dhj 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
kamini shitet se e kam shti nxemjen me shporet nuk me duhet eshte i purdoret vetem nji sezon punon mir. nuk ben tim shitet me pare 150euro por me ndrrim vetem me dru 5 metra dru mi bjen e mer kaminin ma lir nuk shitet esm mos dergoni viber mundeni me fol per ma shum ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim