Kamini

Shitet nga: Muhamed 08 Dhj 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Eshte i perdorur vetm 1 vjet . Eshte ne gjendje te rregulllt. Arsyja r shitjes eshte sepse kam rregulluar nxemjet qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim