Klim mobile 12 BTU

Shitet nga: Loli 04 Gsh 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

235 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Klim mobile 12 BTU Dhe filter antibacterial
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim