Klim

Shitet nga: Getuar 18 Pri 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes klimat te gjitha ne gjendje te rregullt .


Per ma shum kontakto nr : 044907575
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim