Klima Beko

Shitet nga: Hamdi 06 Shk 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Modeli BXK 240 r22
Kapaciteti ftohes 24000 BTU
Kapaciteti ngrohes 24600 BTU
Klima ka filterin anti-bakterial
Klima eshte nga Gjermania posedon garancion dhe eshte e paperdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim