Ngrohes dhomes elina 2.5

Shitet nga: li 10 Tet 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR   150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Punon gjendje te rregullt dheeshte ngrohea dhe mban dhomen gjendje te nxeht bej nderrim edhe me
Telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim