Nxemje qendrore

Shitet nga: SEFER 22 Dhj 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim