Nxemje termo

Shitet nga: Ilmi 05 Dhj 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
osht n gjendje t rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim