Nxemje

Shitet nga: Cadi 18 Dhj 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes nxemjen te madhesis 3.5 e perdorur qmimi shum i diskutueshum...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim