Nxemje

Shitet nga: Gani 01 Jan 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet nxemja per ngrohje,pak e perdorut. Nxemja eshte ne gjendje te rregullt dhe punon shume mire. Qmimi 50 euro. Per informata kontaktoni ne numrin 044-543-179
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim