Nzemje me Rrym e 36 kv + 24kv 2 copa Per Radiato..

Shitet nga: Beg rushitihi 22 Shk 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nzemje me Rrym per radiatora dhe dysheme vetm 2 muj e perdort prodhim 2012
Per informata mate holsishme ne tel 045222545 044 176989

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim