Pompa Biral 501

Shitet nga: Dani 25 Sht 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR   800 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet pompa Biral 501 elektronike e re e pa perdorun monofaz posa ka ardh prej Ch dy copa i kam te njejta fllanshet i kan 50 f si po shifen jan ne paket te pershtatshme per objekte te mdhaja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim