Pompa per nxemje

Shitet nga: Dani 15 Mar 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes pompa te nxemjes i kam tegjitha llojet e blersve ju mbetet zgjedhja jan te ardhura prej Zvicrra jan me garancion dy copa jan 50 tshe Grundfost jan ne paket pa perdornji esht Grundfost Alfa 2 A Klas 32 x 60 shum e mir harxhon prej 5 deri 22 w por jan gjitha llojet e pompave si Biral
Qmimet e volitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim