Pompa qarkulluese per nxemje te ndryshme

Shitet nga: Dani 06 Qer 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kam ne shitje disa pompa qarkulluese per nxemje shum te mira prej ma te voglave e deri te mdhaja per nxemje te mdhaja per shkolla jan te ardhura prej Zvicrre ne gjendje te rregullta te provuara i jap me garancion dy vjeqar mundem me i montue pasi jam mjeshter i nxemjes sipas marrveshjes i punoj te gjitha menyrat e nxemjes ne qdo pjes te Kosoves . Qmimet jan te volitshme prej 80 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim