Pumpa per nxemje

Shitet nga: Dani 15 Jan 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shiten pumpa te ndryshme per nxemje kryesisht me flansha marka ma te njohura si Biral . Grundfost magna te gjitha jan elektronike dhe jan monofaz f. 32 . 40. 50. 65. 80 kan fuqi te madhe qarkulluese jan te rujtura dhe me garancion dyvjeqari mirpres mjeshtrit e nxemjes.qmimet mvaren prej modelev te pompave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim