Punojm Nxemje qendrore.

Shitet nga: Gazmend Rexhepi 23 Nën 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Bejm montimin e nxemjeve qendrore dhe uje sjelles. na vizitoni ne facebook. ju mirpresim.
Pronar. Gazmend Rexhepi. Gjilan.
tel. 044 892 571. edhe viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim