Radiator

Shitet nga: Armend 08 Dhj 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Punon perfekt osht i rujtun shum nxen shum osht me termostat kallet shuket vet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim