SHES 3 ELEKTROMOTORA SHUM TE MIR

Shitet nga: sevdail 20 Gsh 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
KAM 3 ELEKTRO MOTORA SHUM TE MIR E NGJENDJE TE MIR PUNE JAN ME NUMER 22.5 KV. ME 950 RROTOLLIME TJETRAME NUMER 18.5 KV. ME 950 RROTOLLIME DHE ETRETA 15KW. ME 950 RROTOLLIME . TEL 049 230 379 GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim