SHES TV VIDEOCON DHE NDRROJ ME DRU

Shitet nga: sevdail 17 Mar 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHES TV VIDEOCON D
SHUM TE MIR PUNE ASHT IRI KREJT 6 MUAJ ASHT IPERDORT PREJ SE UBLE NE SHITORE NE ZVICER SE EKAM MAR MA TE MADH PER AT ARSYE SHUM NGJYRA TE MIRA FOTOGRAFI TE PASTER KA EKRANIN E KA 80 CM. . NDRROJ EDHE ME DRU KUSH KA .E TEL. 044 870 685 DHE VIBER. GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim