Shes bojlerin per nxemje qendrore 150litra

Shitet nga: Endrit 22 Nën 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes bojlerin 150litra per nxemje qendrore i firmes njohur test kontakto +37745230250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim