Shes shporetin alfa ne gjendje perfekte

Shitet nga: Endrit 22 Nën 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes shporetin alfa ne gjendje perfekte mund te vini ta shihni kontaktoni +37745230250 edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim