Shes termon urgjent 3.5wolt , me qmim te lir

Shitet nga: Endrit 28 Dhj 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes termon , punon perfekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim