Shitet Kamini PRITY

Shitet nga: Veton 18 Tet 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kaminin me dru te firmes PRITY e perdorur vetem nje vit me furre te pa perdorur asnjehere. Komplet me qynga mat dhe me radiatore si ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim