Shitet Klima

Shitet nga: Trimi 18 Dhj 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Klima është ne gjendje te rregullt.Për më shumë informata na kontaktoni ne numrin e telefonit:044-291-886
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim