Shitet Shporeti me plin.

Shitet nga: Fatmir 29 Sht 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shporeti eshte ne gjendje te rregullt,Ka te gjitha paisjet bocen etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim