Shitet boca e plinit

Shitet nga: Fatmir 18 Jan 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet boca e plinit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim