Shitet kamin per nxemje qendrore

Shitet nga: Kamin 27 Nën 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet KAMIN PER NXEMJE QENDRORE 18+5 KW. I perdorur 1 sezon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim