Shitet stufa 18 kw me rrym nje pomp coll grundfos

Shitet nga: Gazmend Rexhepi 01 Dhj 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes stufen 18 kw me rrym per nxemje qendrore. asht e perdorun pak.
nje pomp grundfos. coll. dhe ena 25 litra. komplet 300 euro.
Un bej edhe montimin e nxemjes qendrore ju mirpresim. 044 892 571. Gazi term. Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim