Shporet i nxemjes dhe i rrymes se bashku

Shitet nga: sefer 19 Jan 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporeti i nxemjes + i rrymes 25KW . i cili eshte i sapo ardhur nga Zvicrra .Eshte ne gjendje te mire dhe te rregullt i ruajtur shume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim