Shporet për nxemja

Shitet nga: Erdi 28 Sht 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
centrumental 29 kw me pomp dhe me kazan ne gjendje shum të mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim