Shporet per ngrohje qendrore

Shitet nga: Artan 20 Tet 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shporet per ngrohje qendrore me radiator nga kroacia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim